Konsolidácia pôžičiek Cetelem

Spoločnosť Cetelem ponúka svojim klientom veľmi výhodnú konsolidáciu pôžičiek. Konsolidácia pôžičiek Cetelem je ponúkaná prostredníctvom špecializovaného produktu Combi pôžičky , do ktorej je možné zjednotiť a teda konsolidovať svoje existujúce úvery bez zložitej administratívy. Navyše konsolidácie pôžičiek Cetelem ponúka možnosť aj navýšiť pôžičku o ďalšiu čiastku, ktorá nemusí ísť na úhradu existujúcich dlhov, ale ktorú môže dlžník využiť na čokoľvek.

Parametre konsolidácie pôžičiek Cetelem

Konsolidace pôžičiek Cetelem

Konsolidácia pôžičiek Cetelem teda ponúka jednoduché riešenie v spojení súčasných nevýhodných úverov do jedného jediného, ktorý je podstatne výhodnejšie. Konsolidácia pôžičiek Cetelem je možná až do výšky 500 000 Sk existujúcich pôžičiek plus ďalšie suma na ľubovoľné využitie. Celkovo je možné získať až 1 milión Sk . Dĺžka splácania konsolidovanej pôžičky Cetelem je od 6 do 120 mesiacov a záleží čisto na klientovom voľbe. O pôžičku je možné žiadať prostredníctvom telefónu, internetu alebo osobne na pobočke spoločnosti Cetelem . Konsolidácia pôžičiek Cetelem teda ponúka naozaj veľmi flexibilné riešenie pre dlžníkov, ktorí majú aktuálne problémy so splácaním existujúcich pôžičiek. Konsolidáciou získa klient nové podmienky, lepšie úrok a výhodnejšie postavenie, pretože je zohľadnená jeho aktuálnej finančnej situácie a splácania úveru.

Další příspěvek Konsolidácia pôžičiek KB ze stejné kategorie. Další informační článek - Konsolidácia pôžičiek česká spořitelna.

Novinky z celého internetu