Konsolidácia pôžičiek GE

Konsolidácia pôžičiek GE je mimoriadne výhodne riešenie zložitej situácie s niekoľkými bežiacimi úvery, kedy sú všetky nevýhodné úvery zjednotené do jediného, ktorý je obsluhovaný automaticky, takže klient s platbou a splátkami nemá žiadne starosti. Konsolidácia pôžičiek GE je veľmi jednoduché riešenie zložitej situácie, keď klient nie je schopný splácať aktuálne pôžičky, pretože vďaka konsolidácii je splátka pôžičiek nastavená na prijateľnú hodnotu a klient tak má možnosť ďalej splácať a vyhnúť sa napríklad exekúcii či ďalším problémom.

Charakteristika konsolidácie pôžičiek GE

Konsolidace pôžičiek GE

Konsolidácia pôžičiek GE je ponúkaná v rozmedzí od 30 000 do 300 000 Sk . Ide o celkový súčet pôžičiek, ktoré je možné konsolidovať. Je možné sem zahrnúť prakticky všetky pôžičky, ktoré klient aktuálne má a platí za ne pravidelnými splátkami, ale aj kreditné karty či kontokorent . To všetko je možné u GE konsolidovať. GE pre svoju konsolidáciu nevyžaduje zástavu ani ručiteľa. Navyše je po uzavretí konsolidácia zadarmo vybavilo splatenie všetkých existujúcich pôžičiek klienta, čím sú mu ušetrené nemalé náklady, čas a nutná dávka nervov. Doba splácania je možná u konsolidácie pôžičiek GE až 96 mesiacov , plus je možné si zvoliť deň v mesiaci, kedy chce klient pôžičku splácať. Vďaka výhodnému poistenie sa môže klient chrániť aj pred rizikom platobnej neschopnosti. Vďaka pravidelnému inkaso z bežného účtu u GE Money Bank sa klient nemusí o pôžičku vôbec starať a tá sa spláca prakticky sama.

Zkuste další článek, třeba Konsolidácia pôžičiek Raiffeisenbank, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Konsolidácia pôžičiek Cetelem.

Novinky z celého internetu