Konsolidácia pôžičiek Raiffeisenbank

Konsolidace pôžičiek Raiffeisenbank Konsolidácia pôžičiek Raiffeisenbank je špecializovaný produkt pre tie osoby, ktoré majú nejaké existujúce pôžičky a nie sú s nimi spokojní, či už nekorešpondujú s ich platobnými možnosťami. Konsolidácia pôžičiek Raiffeisenbank ponúka jednoduché riešenie spojením niekoľkých nevýhodných pôžičiek do jednej jedinej, ktorá aktuálne korešponduje s aktuálnymi potrebami dlžníka. Peniaze sú prostredníctvom konsolidovanej pôžičky Raiffeisenbank zaslané na bežný účet vedený u Raiffeisenbank. Splátka prebieha automaticky, takže je pre klienta obsluha celého úveru veľmi jednoduchá, ba priamo nulová.

Charakteristika konsolidácie pôžičiek Raiffeisenbank

Konsolidácia pôžičiek Raiffeisenbank je teda primárne určená na úhradu existujúcich záväzkov dlžníka. Či už sa jedná o záväzky k bankám, splátkovým spoločnostiam, leasingovým agentúram či iným inštitúciám. Konsolidácia pôžičiek Raiffeisenbank je riešená pôžičkou od 50 000 do pol milióna Sk s dobou splácania od pol roka do 10 rokov . Naviac je možné ku konsolidovanej pôžičke Raiffeisenbank získať aj ďalšiu hotovosť, ktorá nemusí slúžiť na krytie záväzkov za úvery. Dobrovoľne je možné konsolidovanú pôžičku Raiffeisenbank zabezpečiť, vďaka čomu sa výrazne znižuje úroková sadzba pôžičky a pôžička sa stáva ešte výhodnejšie.

Už jste přečetli článek Konsolidácia pôžičiek Cetelem, který má podobné zaměření? Další informační článek - Konsolidácia pôžičiek KB.

Novinky z celého internetu