Pôžička bez úroku

Půjčka bez úroku Pôžička bez úroku predstavuje buď pôžičku na pevne stanovenú sumu, či pôžičku, s ktorou je spojený poplatok. Zvyčajne sa pôžička bez úroku používa u nižších čiastok či pôžičiek na zmenku. Ide o pôžičku, za ktorú jej majiteľ zaplatí vopred stanovený poplatok . Tento poplatok je zvyčajne závislý od výšky pôžičky a doby jej splatnosti. Najčastejšou formou pôžičky bez úroku je SMS pôžička či špeciálne pôžička na zmenku. Oba TYT druhy pôžičiek spĺňajú hlavné kritérium, ktoré spočíva v zohľadňovaní iba pevné sumy výplaty oproti klasickým úverom, ktoré využívajú RPMN a úrokovú sadzbu.

Vybavenie pôžičky bez úrokov

Vybavenie pôžičky bez úrokov má prakticky rovnaké nároky, ako vybavenie klasické úročené pôžičky . Ide o dojednanie a podpísanie zmluvy (neplatí pre SMS pôžičku). Všetko veľmi jednoducho a ľahko. Pôžička bez úroku je principiálne založená na splácanie požičanej sumy, ku ktorej sa pripočítavať percentuálny úrok, ale vopred stanovená absolútna suma. Celá transakcia je tak pre dlžníka veľmi jednoduchá, pretože presne vie, koľko musí navyše zaplatiť. Suma, ktorú za pôžičku bez úrokov platí je nemenná, takže už od začiatku pôžičky dlžník má nastavená taká pravidlá, ktoré zostávajú až do úplného splatenia. Nikto nemusí zložito počítať úroky, RPMN a výhodnosť pôžičky. Všetko je ihneď jasné z poplatku, ktorý sa za pôžičku platí .

Už jste přečetli článek Pôžička peňazí ihneď, který má podobné zaměření? Další informační článek - Pôžička cez internet.

Novinky z celého internetu