Pôžičky bez príjmu

Půjčky bez příjmu Pôžičky bez príjmu sú často jedinou šancou, kde získať peniaze, ak človek nemá stály príjem. Tieto pôžičky sú vhodné ako pre nezamestnaných, dôchodcov, ženy na materskej dovolenke, tak aj pre podnikateľov, ktorí nevykazujú všetky svoje príjmy alebo si optimalizujú daňové priznanie. Takýto dokument je potom pre banku nevierohodne, nepredstavuje stály príjem a banka potom peniaze obvykle neposkytne. Nebankový sektor však na túto situáciu má riešenie - pôžičky bez príjmu.

Vybavenie pôžičky bez príjmu

Pôžička bez príjmu, teda presnejšie pôžička bez potvrdenia príjmu , a jej vybavenie sú úplne triviálne záležitosti. Stačí predložiť dva doklady totožnosti . U väčších súm je potom vyžadovaná určitá forma ručenia a zabezpečenia, keďže poskytujúce inštitúcie podstupuje relatívne vysoké riziko, pokiaľ klient nepodporil svoje príjmy. U nižších súm však skutočne postačí iba dva doklady totožnosti a pôžička bez príjmu je vybavená.

Výhody pôžičky bez príjmu

Prvou výhodou, ktorá vyplýva už z názvu samotnej pôžičky, je nedokládání príjmu žiadateľa. Ten tak inštitúcii nemusí poskytovať ani výpis z bankového účtu, ani potvrdenie zamestnávateľa o výške príjmu. Táto položka sa skrátka pri vybavovaní pôžičky nezohľadňuje. Vďaka tomu je tiež pôžička bez príjmu veľmi rýchla . Administratívno jednoduché vybavenie je spojené iba s dokladmi totožnosti, preto žiadateľ nemusí zložito zháňať ďalšie informácie a dokumentáciu.

Už jste přečetli článek Pôžičky pre nezamestnaných, který má podobné zaměření? Další informační článek - Pôžičky pre študentov.

Novinky z celého internetu