Úvery českej sporiteľne

Úvěry českej spořitelny Slovenská sporiteľňa ponúka celý rad špeciálnych aj všeobecných úverov, ktoré pokrývajú takmer celú dopyt po úveroch. Úvery českej sporiteľne sa delí na základných 5 druhov. Podľa toho, aký účel a akým spôsobom je pôžička poskytovaná. Všetky sú však veľmi pružné a pripravované na mieru každému žiadateľovi, ktorý o ne prejaví záujem.

Druhy úverov českej sporiteľne

Prvou možnosťou, ako od českej sporiteľne získať peniaze je kontokorent k sporožíro . Ide o Kontokorent na dobu neurčitú ku klasickému Sporožirovému účtu, ktorý sa používa ako rýchly a aktuálny zdroj financií v neočakávaných udalostiach, kedy klient potrebuje peniaze. Ďalšou možnosťou je Pôžička českej sporiteľne . Pôžička českej sporiteľne je jedným z najobľúbenejších úverov tejto inštitúcie a predstavuje hotovostný bezúčelové úver do pol milióna Sk. Ďalšou možnosťou je klasický Hotovostný úver českej sporiteľne , ktorý je primárne určený fyzickým osobám a nie je overovaná účelovosť. Peniaze sú zvyčajne prevádzané priamo na účel klienta. Ďalším úverom českej sporiteľne je Spotrebiteľský úver , ktorý je poskytovaný tiež iba fyzickým osobám a jeho účelovosť nie je vopred stanovená. Poslednou možnosťou úverov českej sporiteľne potom je Hypotéka v hotovosti českej sporiteľne , ktorá je určitou formou spotrebiteľského úveru, avšak je nutné tento úver zabezpečiť zástavou nehnuteľnosti vo vlastníctve dlžníka.

Zkuste další článek, třeba Úvery bez registra, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Úver zo stavebného sporenia.

Novinky z celého internetu